Dell 800GB 24Gbps SAS TLC SSD MU SED in 2.5" Tray 81G77 081G77
Regular price$ 1,299.00
/
MG-DLL-081G77
- Call today: 1-800-297-5295
- In stock, ready to ship
- Inventory on the way
| Condition | New Pull |
| Manufacturer | Dell |
| Dell Part Number | 81G77 081G77 |
| Storage Capacity | 800GB |
| Form Factor | 2.5" SSD |
| Tray Included | 15th / 16th Gen PowerEdge 2.5" |
| Interface | 24 Gbps SAS |
| Warranty | 30 Day Warranty |