Dell 2TB 7.2K SATA HDD in 14th / 15th Gen 3.5" tray V9H6C 0V9H6C
Regular price$ 149.00
/
MG-DLL-0V9H6C
- Call today: 1-800-297-5295
- Low stock - 2 items left
- Inventory on the way
| Condition | New Pull |
| Manufacturer | Dell |
| Dell Part Number | V9H6C 0V9H6C |
| Storage Capacity | 2TB |
| Form Factor | 3.5" HDD |
| Tray Included | 14th / 15th Gen PowerEdge 3.5" |
| Speed | 7.2K RPM (7,200) |
| Interface | 6Gb/s SATA |
| Warranty | 30 Day Warranty |